Hakkımızda

Ocak 2014 yılında kurulan Doruk Yapı,  Katlanır Cam Balkon ve sürme cam balkon Beylikdüzü için en kaliteli hizmet veren cam balkon firmalarından birisidir. Firma olarak balkonlarınıza ve mekanlarınıza bu ürünleri büyük bir özenle uyguluyoruz.. Balkonlarınızı ve teraslarınızı daha şık ve kullanışlı hale getirmek için yılın her mevsimi çalışıyoruz. Konforunuz ve memnuniyetiniz önceliğimizdir. İstanbul’un benzersiz manzarasını dört mevsim yaşayabilmeniz için balkonlarınızı temperli camlarla kapatıyoruz. Mekanlarınızı daha şık ve konforlu hale getirmek için sürgülü ve katlanır cam balkon sistemlerini özveriyle monte ediyoruz. En kaliteli malzemeleri kullanarak işinin uzmanı montaj ekiplerimiz ile ürünlerimizin ve işçiliğimizi arkasındayız.

Ekim 2020 yılında faaliyetlerimize bir yenisini de ekleyerek sektörün öncü firmalarının bayiliğini alarak Kamp Malzemeleri satışına da başladık. Beylikdüzü’nde var olan mağazamız yanında e-ticaret olarak da hizmete başlamıştır.  

Misyon : Siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatlar ile maksimum kalitede ürün sağlamak ve yaşadığınız alanlara uzun yıllar değer katarak sorunsuz hizmet sunmaktır.

Vizyon : Büyük, orta ve küçük projelerde kurumsal düzeyde çözümler sunmakla beraber, cam balkon , katlanır cam balkon, katlanır cam vitrin,balkon camlama,kış bahçesi, ofis cam bölmeleri,teras kapama ve açılır tavan uygulamalarında imalat ve montaj hizmetleri ile , siz değerli müşterilerimize en iyi yaşanabilir alanlar inşa etmek için çalışıyoruz. Ayrıca “iyi kamp kaliteli malzemeler ile yapılır” diyerek doğaseverlerin de yanında olmaya gayret gösteriyoruz.

Nurgaz kamp malzemeleri - Stanley Termos Ürünleri - Beylikdüzü Kamp Malzemeleri 

Nurgaz Beylikdüzü Bayisi - Stanley Termos Bayisi